EDM İNŞAAT NEM KURUTMA

EDM İnşaat Nem Kurutma

Biz Kimiz

EDM Kurutma, İnşaat sektöründe kendini kanıtlamış bir firma olarak, ilk deneyimlerini inşaat nem kurutma alanlarında, nem kurutma cihazı kiralama hizmeti vererek kendini kanıtlamıştır.

Firmamız 2010 Yılında kurulmuş olup birçok projelere imza atmış bulunmaktadır.

Kendisini geliştiren ve piyasa şartlarına göre hareket edip İnşaat kurutma uygulama alanlarındaki ihtiyac durumuna göre çalışmalarına 2018 Yılında başlıyarak. Nem Kurutma, Beton Kurutma, Parke Kurutma gibi işlerine, profesyonel ekibiyle yoluna devam etmektedir.

2019 Senesi İtibari ile İnşaat Sektöründe çok istek alan ısıtıcı kiralama hizmetine başlamış bulunmaktadır, bünyemizde mazotlu ısıtıcı ve elektrikli ısıtıcı olmak üzere bu cihazların kiralamasınıda günlük, haftalık, aylık üzere müşterilerine sunmaktadır.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz ,çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.

Vizyonumuz

inşaat sektörüne hitap eden ihtiyaçlarına yönelik şap, sıva ve nem kurutma cihazı kiralama hizmetleri vermekte olup Türkiyenin bir numaralı firması olmaktır.